Tlačové centrum Skupiny B. Braun

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Kontakt pre média

Ing. Lucie Kocourková
tlačová hovorkyňa Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika

Aktuálne novinky

Vyhľadať v novinkách
Filter časového obdobia
Vyhľadať
 • Úspech divízie Hospital Care v predaji infúznej techniky Compact Plus

  Divízia Hospital Care ku koncu decembra 2019 vybavila vďaka víťazstvu v tendri prístrojovou technikou z generácie Compact Plus novo zrekonštruované oddelenie kardiochirurgie v Masarykovej nemocnici v Ústí nad Labem.

  Čítajte ďalej
 • Zamestnanci Skupiny B. Braun splnili sny deťom z Klokánku

  V decembri zamestnanci Skupiny B. Braun splnili všetkých 20 vianočných prianí, ktorá deti z Klokánku z Prahy Chodova zavesili na náš strom splnených prianí.

  Čítajte ďalej
 • Charitatívny adventný večer

  Dňa 27. novembra sa v zrekonštruovanom Národnom múzeu uskutočnil charitatívny večer. Skupina B. Braun na ňom odovzdala Nadácii Dobrý anjel šek v celkovej hodnote 304 600 Kč.

  Čítajte ďalej
 • Modernými technológiami smelo na renálnu starostlivosť

  Konferencia Európskej asociácie dialyzačných a transplantačných sestier a Európskej asociácie renálnej starostlivosti (EDTNA/ERCA) sa uskutočnila na konci septembra v Prahe. Tento rok sa niesla v duchu témy „Nové postupy v zariadeniach renálnej starostlivosti – staráme sa spoločne integrovaním moderných technológií založených na znalostiach a vzdelávaní so zameraním na najpokročilejšie produkty využívajúce moderné technológie“. V súlade s mottom „sharing expertise“, teda „zdieľanie odbornosti“, bolo cieľom vymeniť si odborné znalosti a skúsenosti.

  Čítajte ďalej
 • V Galante sa otvoril prvý domov pre dialyzovaných pacientov na Slovensku

  V Galante sa otvorilo unikátne multifunkčné zariadenie B. Braun Galenia, ktoré ako prvé na Slovensku ponúka seniorom s poškodenými obličkami popri dialyzačnej starostlivosti aj bývanie. Súčasťou budovy je aj Alzheimer centrum. Zariadenie sa nachádza necelú hodinu cesty od Bratislavy a môže tak dobre poslúžiť aj obyvateľom metropoly. Celková investícia do budovy a do jej vybavenia sa pohybuje na úrovni takmer 8 miliónov EUR.

  Čítajte ďalej
Prebieha nahrávanie obsahu...

Vyskytla sa chyba. Skúste to znova.