Hodný sudca zo simulátora Rozhovor s primárom anestéziologického oddelenia FNKV, MUDr. Michaelem Sternem, MBA.

Ženy, nemlčte a zverte sa! ambasádorka značky Diveen® Kateřina Novotná

B. Braun Galenia starostlivosť nielen o pacientov s ochorením obličiek

Chránime a zlepšujeme zdravie ľudí na celom svete

Plníme sen pohybom B. Braun pre život

Ambulantná a dialyzačná starostlivosť o pacientov s ochorením obličiek

Kariéra v B. Braun Ponúkame viac

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Novinky

Vyhľadať v novinkách
Filter časového obdobia
Vyhľadať
 • Zážitkový víkend s Cestou za snom

  Subterra Open alebo zážitkový víkend patrí každoročne medzi najväčšie udalosti z dielne neziskovej organizácie Cesta za snom, ktorej je Skupina B. Braun hrdým partnerom. Ani tento ročník nesklamal. Zišli sa tu stovky účastníkov, aby podporili tých, ktorí sa s hendikepom ešte len učia žiť a sami sebe kladú otázku, čo všetko sa dá robiť, keď sedíte na vozíku. Čo teraz, keď nemôžem chodiť, nemám ruku, nohu alebo nevidím?

  Čítajte ďalej
 • Slovenská výprava na svetových hrách transplantovaných

  Na konci augusta sa v anglickom Newcastli uskutočnili XXII. svetové hry transplantovaných športovcov 2019. Hier sa zúčastnilo približne dvetisíc športovcov z 59 štátov z celého sveta. Poslaním tejto akcie je propagovať myšlienku darcovstva orgánov. Práve šport dokáže meniť ľudské osudy a človek vďaka nemu posúva svoje limity, častokrát až na hranicu takmer nemožného.

  Čítajte ďalej
 • Dialyzačné stredisko Kráľovský Chlmec na Lečofeste 2019

  Na dvanástom Lečofeste vo Veľkých Kapuštanoch tento raz nechýbali ani zástupcovia z Dialyzačného strediska B. Braun Avitum Kráľovský Chlmec.

  Čítajte ďalej
Prebieha nahrávanie obsahu...

Vyskytla sa chyba. Skúste to znova.

Najnovšie články z Braunovinách

Diveen® pocit znovu nabyté jistoty

Ztráta sebejistoty, strach, úzkost, stud, rozpaky či panika. Všechny tyto pocity vyvolává inkontinence a mohou vést až ke společenskému odloučení. S intravaginální pomůckou Diveen® pacientky znovu zažijí pocit jistoty a svobod. Pomůže jim v tom intravaginální pomůcka Diveen®.

Najnovšie staplery pre rýchlejšiu rekonvalescenciu pacienta

Na základe mnohých klinických štúdií môžeme konštatovať, že moderné staplery umožňujú rýchle, efektívne a bezpečné vykonanie resekcie a anastomózy na gastrointestinálnom trakte, rovnako ako aj resekciu a uzáver pľúcneho parenchýmu, cievnych štruktúr alebo napríklad resekciu pankreasu.

V pořadí již sedmý sen splnili díky projektu Plníme sen pohybem zaměstnanci Skupiny B. Braun.

Tentokrát sportovali pro devítiletou Nikolku, která se narodila o celé tři měsíce dříve než jiné děti a přes veškerá rehabilitační cvičení zůstala na invalidním vozíku.