Revolučná infúzna technika ohromila aj kolegov mimo odbor

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Revolučná infúzna technika ohromila aj kolegov mimo odbor

Obchodný a servisný tím vysvetlil, ako funguje spolupráca medzi výrobcom a zástupcami nemocníc. Zamestnanci si mohli na vlastnej koži vyskúšať, ako sa infúzna technika ovláda.

Zaviesť periférnu žilovú kanylu, zostaviť infúznu linku s bezpečnostnými prvkami, skúsiť odhadnúť funkciu jednotlivých komponentov, to bola najatraktívnejšia časť interného mini-kongresu pre kolegov nezdravotníkov v kanceláriách B. Braun.

Veľká diskusia sa strhla pri predstavovaní najmodernejšej infúznej techniky, ktorú práve B. Braun špecialisti inštalujú u prvých zákazníkov. Obchodný a servisný tím vysvetlil, ako funguje spolupráca medzi výrobcom a zástupcami nemocníc.

„Aktuálne treba osloviť nielen zdravotnícky personál, ale je nutné byť v kontakte so zamestnancami oddelenia biomedicínskeho oddelenia aj IT oddelenia“ vysvetľoval aj Ing. Tomáš Karas, produktový špecialista automatických infúznych systémov.

Najviac kolegov nezdravotníkov zaujalo, že kolegovia z obchodu trávia so zdravotníkmi mnoho hodín priamo na nemocničných oddeleniach. Vďaka tomu môžu celý infúzny systém, jeho špeciálne funkcie a predpisy knižnice liečiv nastaviť klinike na mieru, aby boli prístroje čo najjednoduchšie a najbezpečnejšie. Nasledujú ďalšie spoločné hodiny priamo pri lôžkach pacientov, kedy pri bežnej prevádzke prebieha detailné školenie všetkých smien zdravotníckeho personálu.

Technologicky zameraných kolegov potom najviac zaujímali detaily o wi-fi konektivite a prepojení nemocničných IT systémov.

O nadšení z akcie pre kolegov z centrály sa s Vami radi podelíme vo fotogalérii nižšie.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť o infúznej technike Spaceplus viac, navštívte naše webové stránky na www.spaceplus.sk alebo kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

Kontaktovať obchodného zástupcu

Vyberte si zástupcu podľa Vášho regiónu

Kontakt pre média

Profilový obrázek
Ing. Lucie Kocourková
tlačová hovorkyňa Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika