Ponúkame viac B. Braun Medical

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Oveľa viac ako len práca 

Motivácia našich zamestnancov a ich spokojnosť sú pre nás na prvom mieste. Preto neustále pracujeme na zdokonaľovaní pracovných aj voľnočasových podmienok, aby sme zaručili dobrú atmosféru pre jednotlivcov aj tímy. Zlepšovanie kvality života ľudí a špičková starostlivosť o pacientov sú pre nás rovnako dôležité ako starostlivosť o našich zamestnancov.

Výhody a benefity

Užite si svoj voľný čas podľa vlastnej chuti a záľub. Radi vás v tom podporíme.

Našim zamestnancom poskytujeme niekoľko druhov benefitov. Medzi plošné benefity patrí napríklad 5 týždňov dovolenky, zdravotné voľno, stravné lístky a pod. Zamestnanci tiež majú možnosť vybrať si množstvo odmien a výhod podľa svojich záujmov a preferencií v aplikácii Benefit Plus. Za mimoriadny pracovný výkon poskytujeme mimoriadne benefity a oceňujeme aj pracovné či životné výročia.

Dovolenka navyše

Samozrejmosťou je dovolenka nad stanovený zákonný rámec (celkovo päť týždňov dovolenky). Zamestnancom B. Braun Medical poskytujeme tiež štyri dni zdravotného voľna.

Kultúra, šport, cestovanie a ďalšie výhody

Zadarmo tiež môžete využívať občerstvenie na pracovisku, príspevky na stravovanie, ročný príspevok na vami zvolené aktivity z oblasti kultúry, športu, zdravia, vzdelávania, cestovania a ďalších (systém Benefit Plus). Na benefity v oblasti zdravia a jazykového vzdelávania sme navyše nastavili zvýhodnené podmienky. Pripravené máme tiež mimoriadne benefity pri príležitosti významných životných aj pracovných výročí.

Zvýhodnené ponuky

Naši obchodní partneri pripravili špeciálne ponuky, a tak si naši zamestnanci môžu užívať ešte viac výhod – napríklad zvýhodnené telekomunikačné služby pre rodinu a najbližších alebo zľavy na nákupy športových potrieb.

Pružný pracovný čas

Aby ste mohli čo najlepšie zladiť rodinný a pracovný život, môžete využívať pružný pracovný čas (flexibilný začiatok a koniec pracovného času) pri väčšine administratívnych pozícií.

Odmeny podľa výsledkov

Pripravili sme pre vás motivačný systém odmeňovania založený na výsledkoch práce jednotlivca, oddelenia aj celej firmy (štvrťročné, ročné odmeny). Za mimoriadne pracovné výsledky a perfektne odvedenú prácu máte možnosť získať ďalšie benefity navyše.

Samozrejmosťou je priateľské pracovné prostredie v tíme B. Braun.

Zamestnanecké programy

Intenzívne pracujeme na individuálnom rozvoji každého zamestnanca. Vieme, že správna motivácia dokáže robiť zázraky.

 

Profesionálne vzdelávanie

Podporujeme rozvoj odborných   vedomostí aj tzv. mäkkých schopností. Pravidelne  organizujeme školenia, kde naši interní lektori odovzdávajú svoje  vedomosti a skúsenosti ostatným kolegom. Napríklad v rámci internej IT akadémie má každý možnosť navštíviť prakticky zamerané workshopy na aplikácie Microsoft Office. Okrem iného využívame e-learningové centrum B. Braun a organizujeme externé tréningy na vybrané témy.

 

Hodnotenie kompetencií

Pilierom vzdelávania zamestnancov je každoročné hodnotenie ich kompetencií, pri ktorom zisťujeme silné stránky aj oblasti pre rozvoj. Práve z tých potom tvoríme na mieru šitý rozvojový plán, ktorý v nasledujúcom roku realizujeme.

 

Obchodník roka a Centrálna hviezda

Vaše snahy a dobré výsledky v teréne aj v kancelárii si všímame. Každoročne preto vyhlasujeme Obchodníka roka, medzi zamestnancami centrály zasa vyberáme Centrálnu hviezdu. Obe súťaže majú za cieľ podporovať rozvoj obchodu a spoluprácu medzi kolegami z obchodných divízií a centrály. Výsledky vyhlasujeme každoročne na novoročnom večierku.

 

Záleží nám na tom, čo si myslíte

Stále je čo zlepšovať a názor zamestnancov je pre nás naozaj dôležitý. Pravidelne preto medzi kolegami robievame prieskumy spokojnosti. Najviac si naši ľudia cenia stabilitu, vysokú kvalitu starostlivosti o zamestnancov a možnosti ďalšieho vzdelávania.

Pre mamičky a oteckov

Záleží nám na tom, aby ste na materskej či rodičovskej dovolenke nezostali izolovaní od práce a kolegov. Preto sme vytvorili program pre mamičky a oteckov. Umožňuje rodičom pracovať na čiastočný úväzok, rýchlejšie sa vrátiť späť do zamestnania a byť v pravidelnom kontakte s kolegami napríklad vďaka účasti na firemných akciách.

Pre študentov

Talenty hľadáme už medzi študentmi. Nadaných a motivovaných študentov prijímame do programov B. Braun Start a B. Braun Potentials. Aktívne sa venujeme ich rozvoju a pomáhame im spoznať firmu, osvojiť si praktické pracovné zručnosti a zistiť, aký typ práce ich skutočne baví.