B. Braun Avitum v skratke

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

B. Braun Avitum v skratke

Spoločnosť B. Braun Avitum patrí medzi popredných európskych poskytovateľov dialyzačnej liečby a je súčasťou nemeckého nadnárodného koncernu B. Braun, ktorý zamestnáva viac ako 58 000 ľudí vo viac ako 60 krajinách sveta. Celosvetovo B. Braun Avitum lieči vyše 27 000 pacientov.

V Českej republike a na Slovensku pôsobíme od roku 1994. Zabezpečujeme hemodialýzu, hemodiafiltráciu aj peritoneálnu dialýzu. Súčasťou každého nášho strediska je tiež nefrologická ambulancia, kde poskytujeme okrem iného poradenstvo týkajúce sa darcovstva a transplantácie obličiek.

O pacientov sa staráme aj v oblasti výživy, rodinných vzťahov, sociálnej problematiky a psychológie. Pomáhame tak starať sa nielen o pacienta, ale aj o jeho rodinu, ktorú choroba ovplyvňuje.

Dialyzačné strediská

Zlepšujeme nielen zdravie, ale aj kvalitu života pacientov.

Základom kvalitnej starostlivosti sú skúsenosti a znalosti, ktoré zbierame a vzájomne zdieľame s kolegami z takmer 300 dialyzačných stredísk B. Braun po celom svete. Výhodou takto širokej siete je pravidelné medzinárodné porovnávanie parametrov kvality liečby a rýchly prenos informácií o najnovších poznatkoch a ich okamžité zavádzanie do praxe. Všetky naše strediská majú nastavené rovnaké štandardy, ktoré pacientom zaručujú najlepšiu možnú dialyzačnú starostlivosť.

Našou doménou je individuálny prístup a dobrá dostupnosť

Pre zvolenie najlepšieho spôsobu liečby je pre nás kľúčovým individuálny prístup k pacientom.

Na území Českej republiky prevádzkujeme 23 dialyzačných stredísk, z toho päť v Prahe. Na Slovensku máme 16 dialyzačných stredísk a v obidvoch krajinách neustále rastieme. 

Odborné ambulancie

Okrem dialyzačných stredísk prevádzkujeme tiež sieť nefrologických ambulancií, ktoré zabezpečujú komplexný servis pre pacientov s ochorením obličiek: preventívne vyšetrenie, diagnostiku a liečbu obličkových ochorení v rôznych štádiách. Poskytujeme tiež poradenstvo týkajúce sa darcovstva a transplantácie obličiek.

V rámci nadštandardného servisu spoločnosť B. Braun postupne rozširuje svoje služby o interné, urologické, rehabilitačné, nutričné alebo chirurgické ambulancie B. Braun Plus, v ktorých okrem štandardnej starostlivosti poskytujeme napríklad aj informácie o konsolidácii liečebných postupov alebo pomáhame s predoperačným vyšetrením.