Aktuálne

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Úspech divízie Hospital Care v predaji infúznej techniky Compact Plus

Divízia Hospital Care ku koncu decembra 2019 vybavila vďaka víťazstvu v tendri prístrojovou technikou z generácie Compact Plus novo zrekonštruované oddelenie kardiochirurgie v Masarykovej nemocnici v Ústí nad Labem.

Predmetom verejnej zákazky, ktorú divízia intenzívne riešila od roku 2018, bolo 127 kusov infúznej techniky (97 lineárnych dávkovačov Perfusor Compact Plus a 30 infúznych púmp Infusomat Compact Plus) umiestnených v 36 dokovacích staniciach. „Dlhodobá a presná stratégia spolu s dokonalou prípravou vyústili do kľúčového obchodného úspechu a na oddelení kardiochirurgie Krajskej zdravotnej bol nainštalovaný nový infúzny systém Compact Plus," vysvetľuje MUDr. František Vojík, obchodný a marketingový manažér divízie Hospital Care.

Vo všetkých prístrojoch je nahraná špeciálna knižnica liečiv, ktorá bola vytvorená priamo na želanie oddelenia. Zvyšné prístroje sa budú v nemocnici inštalovať v priebehu januára a februára po otvorení celého oddelenia. „V tejto chvíli ide o najväčšiu inštaláciu novej techniky Compact Plus na českom a slovenskom trhu".