Aktuálne

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Tretia vlna poďakovania zdravotníkom práve odštartovala

Práve v týchto dňoch odosielame už tretiu vlnu podpory zdravotníkom v prvej línii, tento raz až na Slovensko.

Spojili sme sa s významnými slovenskými nemocnicami a v spolupráci s obchodnými tímami sme vybrali dvadsať pracovísk JIS a ARO, kde sú zdravotníci vystavení najvyššej miere rizika a patria k najohrozenejším nákazou COVID-19. 

Formou poďakovania posielame zdravotníkom balíčky s našimi produktami Linovera, Askina a Trixo, ktoré slúžia na ošetrenie namáhanej pokožky rúk a tváre, a novinkou v parenterálnej výžive Remune, ktorá je bohatá na omega 3 mastné kyseliny a poslúži ako rýchla desiata na zasýtenie. V neposlednom rade sa zdravotníci môžu tešiť na výber výživových doplnkov Inkospor, vďaka ktorým si doplnia potrebnú energiu. 

Taktiež sme pre zdravotníkov pripravili informácie o psychologickej a psychoterapeutickej pomoci, ktoré môžu v období pandemickej krízy kedykoľvek úplne zadarmo využiť. Veríme, že mnohí z nich ocenia aj túto formu pomoci, pretože po náročných zmenách môžu trpieť fyzickým aj psychickým vyčerpaním. Na webe ktopomozeslovensku.sk si môžu prostredníctvom emailu požiadať o individuálnu konzultáciu alebo tu nájdu užitočné rady, ako sa s náročným obdobím lepšie vyrovnať. 

Veríme, že táto drobná pozornosť zdravotníkom zdvihne náladu a pomôže im aspoň čiastočne obnoviť sily. 

Príslušné dokumenty

Popis Dokument Prepojenie
Poďakovanie
pdf (76.2 KB)

Kontakt pre média

Ing. Lucie Kocourková
tlačová hovorkyňa Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika