Aktuálne

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Spoločnosť B. Braun Medical robí maximum pre zabezpečenie dodávok dezinfekčných prostriedkov a rukavíc

V súčasnosti je dopyt po zdravotníckych dezinfekčných prostriedkoch mnohonásobne vyšší v porovnaní s normálnou prevádzkou, ktorá nie je zaťažená epidemiologickou hrozbou. Aktuálny nedostatok nerieši len Česká a Slovenská republika, ale celá Európa, respektíve celý svet.

Koncern B. Braun maximálne navyšuje svoje výrobné kapacity, aby v čo najkratšom čase dokázal uspokojiť mimoriadnu potrebu dezinfekčných prostriedkov na zdravotnícke účely. Napriek všetkej snahe však nebude možné aktuálny dopyt úplne pokryť. B. Braun Medical v Českej a Slovenskej republike robí všetko pre to, aby dezinfekciu svojim stálym zákazníkom dodával v primeranom množstve, a zabezpečil tak plynulý chod zdravotníckych zariadení. Dezinfekčné prostriedky však nebude možné poskytnúť zákazníkom, ktorí ich od B. Braun Medical doteraz neodoberali.

Pri chirurgických a vyšetrovacích rukaviciach vydala nemecká vláda zákaz vývozu mimo územia Nemecka. Aj tu sa intenzívne snažíme nájsť riešenie, ktoré nám umožní dodávky rukavíc obnoviť.

Dodávky ostatného sortimentu prebiehajú v tejto chvíli štandardným spôsobom. Zaznamenávame však zvýšený dopyt po určitých skupinách produktov. Objednávky zákazníkov, ktoré výrazne prekračujú zvyčajne objednávané množstvá, nemusíme byť schopní realizovať v plnom rozsahu.

O aktuálnej situácii budú zákazníci informovaní prostredníctvom webových stránok www.bbraun.sk a Zákazníckeho centra B. Braun.

Vedenie spoločnosti B. Braun Medical ďakuje svojim zákazníkom za trpezlivosť a pochopenie.

Tlačovú správu k stiahnutiu nájdete nižšie.

Tlačová správa

Popis Dokument Prepojenie
Spoločnosť B. Braun Medical robí maximum pre zabezpečenie dodávok dezinfekčných prostriedkov a rukavíc
pdf (125.4 KB)