Aktuálne

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Inteligentný spôsob nakupovania: B. Braun spustil nový Online Shop

Česká a Slovenská republika sa od 1. apríla 2019 zaradili do rodiny používateľov nového koncernového B. Braun Online Shopu. Je to už tretia verzia tohto moderného nástroja, ktorý umožňuje zákazníkom posielať svoje objednávky online v kedykoľvek, sedem dní v týždni.

Rýchly spôsob nakupovania v zdravotníctve – B. Braun Online Shop

Ide o podobný spôsob, aký poznáme z nakupovania na internete. Zákazník si určí, ktoré z našich výrobkov si takto želá objednať, a Online Shop mu umožní prehľadné zobrazenie produktov, ich výber do nákupného košíka, rekapituláciu výberu a odoslanie objednávky. Na rozdiel od predchádzajúcej verzie sa môže shop pochváliť rozšírenou možnosťou vyhľadávania výrobkov pomocou SÚKL (Štátny ústav pre kontrolu liečiv) alebo VZP (Všeobecná zdravotná poisťovňa) kódu, možnosťou označiť výrobky ako „obľúbené“ pre ľahšie vytvorenie novej objednávky, má prehľadnejšie vyhľadávanie v katalógu a v neposlednom rade aj moderný dizajn.

Samozrejmosťou je ochrana citlivých údajov pomocou používateľského mena a hesla, správa prístupu do Online Shopu pomocou portál Môj B. Braun a zákaznícka podpora. „Verím, že sa nový Online Shop bude našim zákazníkom páčiť a bude sa im v ňom ľahko a užívateľsky príjemne nakupovať. Prvé ohlasy tomu nakoniec nasvedčujú,“ hovorí s nadšením vedúci Oddelenia obchodných vzťahov Libor Jonáš.

Viac informáciíondrej.skoda@bbraun.com