Aktuálne

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Ďalšia poďakovanie zdravotníkom je na ceste. Tento raz mieri do dialyzačných stredísk B. Braun Avitum.

Dialyzovaní pacienti si vyžadujú pravidelnú starostlivosť, ktorú nie je možné bez rizika ohrozenia ich života prerušiť alebo odložiť. Zdravotníci v dialyzačných strediskách tak bez pochýb patria k tým, ktorí stoja v prvej línii a každodenne čelia riziku nákazy koronavírusom.

Veľmi si vážime ich nasadenie a statočnosť a obdivujeme pozitívny prístup, ktorý im pomáha zložitú situáciu zvládať. Napriek tomu sa začína prejavovať únava a neustále nosenie ochranných pomôcok môže zdravotníkom poškodiť pokožku rúk a tváre.

Ako poďakovanie preto do všetkých našich dialyzačných stredísk B. Braun Avitum v Českej republike aj na Slovensku mieria balíčky s produktmi Linovera, Askina a Softa-Man Viscorub, ktoré im pomôžu ochrániť namáhanú pokožku. Súčasťou balíčka sú tiež vitamíny na podporu imunity, novinka v enterálnej výžive Remune bohatá na omega 3 mastné kyseliny a doplnky stravy Inkospor na doplnenie chýbajúcej energie.

V neposlednom rade posielame do dialyzačných stredísk leták s informáciami o možnostiach využitia psychologickej a psychoterapeutickej pomoci, pretože náročné zmeny majú vplyv nielen na fyzické, ale aj na psychické vyčerpanie. Vyškolení psychológovia a terapeuti zapojení do projektov delamcomuzu.cz a psychoterapie.cz poskytujú na základe telefonického dohovoru individuálnu pomoc formou konzultácie alebo supervízie. Všetky služby sú poskytované anonymne a úplne zadarmo. Obidvom iniciatívam poskytla záštitu Česká asociácia pre psychoterapiu a spoločnosť B. Braun ich podporila finančným darom.

Ešte raz ďakujeme za vysoké nasadenie a veríme, že táto drobná pozornosť zdravotníkov poteší a povzbudí.