Aktuálne

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

B. Braun Medical robí maximum pre zabezpečenie plynulého zásobovania zdravotníckych zariadení

V posledných dňoch sa výrazne zvýšil dopyt po významnej časti portfólia B. Braun. Nejde iba o dezinfekciu, ale aj o rukavice, liečivá a ďalšie produkty. Súčasné množstvo objednaného tovaru niektorých zákazníkov je v objeme niekoľkomesačnej spotreby v porovnaní s bežnou situáciou. Napriek všetkej snahe nie je možné aktuálny dopyt plne pokryť.

Spoločnosť B. Braun Medical v Českej a Slovenskej republike robí všetko pre to, aby zabezpečila plynulé dodávky do zdravotníckych zariadení, preto produkty svojim zákazníkom dodáva v primeranom množstve. Z dôvodu výrazne navýšeného dopytu stálych zákazníkov nebudeme môcť realizovať niektoré dodávky zákazníkom, ktorí od B. Braun Medical daný produkt doteraz neodoberali.

Zdravotnícke prostriedky pre chronicky chorých pacientov B. Braun Medical plynulo dodáva. Ide napríklad o enterálnu výživu, stomické pomôcky, močové katétre, pomôcky pre močovú inkontinenciu či prostriedky na hojenie rán.

O aktuálnej situácii budú zákazníci informovaní prostredníctvom webových stránok www.bbraun.sk a Zákazníckeho centra B. Braun.

Vedenie spoločnosti B. Braun Medical ďakuje svojim zákazníkom za trpezlivosť a pochopenie.

Tlačovú správu k stiahnutiu nájdete nižšie.

Tlačová správa

Popis Dokument Prepojenie
2020_03_17_Zásobovania_ZZ_SK
pdf (296.1 KB)