pripravte sa a získajte náskok

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Priebeh výberového konania

Hľadáme kandidátov, ktorí majú skutočný záujem pracovať v B. Braun a u ktorých vidíme, že sa na schôdzku s nami dôkladne pripravili. Prípravu na pohovor teda rozhodne nepodceňujte!
Výberové konanie u nás býva spravidla dvojkolové, výnimočne trojkolové.  

Čo vás čaká v prvom kole?

V prvom kole sa stretnete s personalistom a vedúcim alebo manažérom tímu, ktorého súčasťou sa chcete stať. Zaujímajú nás nielen vaše predchádzajúce pracovné skúsenosti, ale tiež vaše úspechy a motivácia, prečo chcete pracovať práve v našej spoločnosti. Samozrejmosťou je tiež priestor na vaše otázky, ktoré radi zodpovieme.

Súčasťou prvého kola výberového konania môže byť test či prípadová štúdia preverujúca vaše odborné vedomosti. Väčšina kandidátov absolvuje tiež test z anglického jazyka. Veľmi dôležité je pre nás tiež overenie pracovných referencií z vašich predchádzajúcich zamestnaní.

Pokiaľ všetko úspešne zvládnete a budete chcieť pokračovať ďalej, postúpite do druhého kola výberového konania. 

 

S kým sa najskôr stretnete?

Kateřina Novotná
personalistka

„Najviac ma teší, keď sa mi podarí vybrať správnych ľudí, ktorí svojím profilom dobre zapadnú do tímu B. Braun, a môžem sledovať, ako v našej spoločnosti rastú a sú úspešní.“

katerina.novotna@bbraun.com
Tel.: +420-725 895 282 

Čo vás čaká v druhom kole?

Druhé kolo prebieha formou rozhovoru s členom vedenia.
Ak aj táto fáza dopadne dobre, máte vyhraté. Potom už zostáva len dohodnúť nástupné formality a tešiť sa,  kedy vás privítame prvý deň v zamestnaní.

Spätná väzba

Férový prístup ku každému uchádzačovi je pre nás dôležitý, a preto vám vždy dáme spätnú väzbu, a to aj v prípade, že vo výberovom konaní neuspejete. Nebojte sa. Vaše dáta budú zabezpečené proti zneužitiu podľa zákona o ochrane osobných údajov.

A čo vám ešte poradíme?

Dodržiavame dress code, a preto uvítame, ak aj túto časť prípravy na pohovor nezanedbáte. Aj keď to nie je jednoduché, skúste pôsobiť uvoľnene. Nervozitu nechajte za dverami. Váš úsmev kolegyne a kolegov, s ktorými sa na pohovore stretnete, poteší.

Mohlo by vás zaujímať

Sídlo spoločnosti sa nachádza v pešej vzdialenosti od stanice metra C – Chodov v areáli The Park a zároveň neďaleko diaľnice D1. V podzemných garážach je možné ľahko zaparkovať na miestach pre návštevy.