Čo je dobré vedieť než vyrazíte na pohovor

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

B. Braun Medical v skratke

B. Braun Medical je súčasťou nemeckého nadnárodného koncernu B. Braun, ktorý zamestnáva vyše 58 000 zamestnancov vo viac ako 60 krajinách sveta. Českému a slovenskému zdravotníctvu dodávame už viac ako dvadsať rokov špičkové zdravotnícke materiály, lekárske prístroje, technológie a služby. 

Mohlo by vás zaujímať

Sme hrdými držiteľmi ocenenia Czech Stability Award. Toto ocenenie, ktoré nás zaraďuje medzi 100 najúspešnejších firiem na trhu, pre nás neznamená iba uznanie výsledkov našej poctivej práce, ale je aj dôkazom toho, že pracovať pre nás má zmysel a že aj my chceme tých najlepších a najúspešnejších z vás.   

Obchodné divízie

Pre efektívnu komunikáciu a udržanie štandardu najvyššej možnej kvality služieb sa každá naša obchodná divízia zameriava na špecifickú medicínsku oblasť: nemocničnú starostlivosť, chirurgické odbory, privátnu prax (lekárske ambulancie a ošetrovateľskú starostlivosť) a mimotelové ošetrenie krvi.

Divízia Aesculap

Divízia Aesculap je úspešným a osvedčeným dodávateľom výrobkov a služieb pre všetky hlavné chirurgické odbory.

Divízia Hospital Care

Divízia Hospital Care dodáva nemocniciam aj ostatným zdravotníckym zariadeniam predovšetkým infúznu a injekčnú techniku a zdravotnícke prostriedky určené na jednorazové použitie.

Divízia OPM (Out Patient Market)

Divízia OPM (Out Patient Market) zabezpečuje zásobovanie pre mimo nemocničný trh a chronicky chorých pacientov.

Divízia B. Braun Avitum

Divízia B. Braun Avitum dodáva výrobky a služby pre mimotelové ošetrenie krvi (dialýzu).

Centrála

Pražská centrála je administratívnym centrom a zabezpečuje marketingové, personálne, logistické, finančné a ďalšie služby pre celú Skupinu B. Braun v Českej republike a na Slovensku. V rámci centrálnych sekcií zastrešujeme podporu obchodných tímov, servisného centra B. Braun Medical a tiež siete dialyzačných stredísk a odborných ambulancií B. Braun Avitum v obidvoch krajinách. Pilierom úspechu našej spoločnosti sú efektívne nastavené procesy, vďaka ktorým má fungovanie spoločnosti jasný poriadok a systém. 

Servisné centrum

Servisné centrum B. Braun Medical sídli v Nehvizdoch neďaleko Prahy. Primárne zabezpečuje servis prístrojov nielen u zákazníka, ale aj priamo v centre v Nehvizdoch. Našim zákazníkom tiež ponúkame odborné a technické poradenstvo a vykonávame pravidelné prehliadky prístrojov priamo na ich pracoviskách.

Servisní technici zabezpečujú opravy produktov všetkých našich obchodných divízií.