Senior Care Galenia Galanta

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Senior Care Galenia

Senior Care Galenia je centrum starostlivosti predovšetkým pre klientov s ochorením obličiek a Alzheimerovou chorobou. Nachádza sa v susedstve Nemocnice s poliklinikou Sv. Lukáša v Galante. Ide o unikát na celom Slovensku.

Zariadenie sociálnych služieb Senior Care Galenia poskytuje komplexnú starostlivosť o ľudí, ktorí hľadajú dôstojné miesto pre naplnenie svojich zdravotných, sociálnych a aj citových potrieb. Ponúkame komfortné prostredie pre život, špičkovú lekársku starostlivosť vrátane moderného centra dialýzy a služieb priľahlej Nemocnice s poliklinikou Sv. Lukáša (nemocnica je súčasťou siete Svet zdravia), profesionálnu rehabilitáciu, priestor pre relaxovanie a aktívny odpočinok a vyvážený jedálny lístok, zohľadňujúci individuálne dietetické potreby a požiadavky. 

V našom centre sa snažíme zabezpečiť rodinnú atmosféru. Spolu s láskavým personálom tak vytvárame prostredie, pripomínajúce útulný domov. Jeho súčasťou sú moderne a účelne zariadené izby.

Celé jedno poschodie je určené a prispôsobené pre pacientov s Alzheimerovou chorobou. Na ďalších dvoch poschodiach nájdu útočisko ľudia s ochorením obličiek alebo s inými vážnejšími ochoreniami, ktorí potrebujú krátkodobé aj dlhodobé pobyty.

Kapacita celého zariadenia je 71 lôžok:

  • Špecializované zariadenie so zameraním na Alzheimerovu chorobu: 23 lôžok 
  • Zariadenie opatrovateľskej služby: 24 lôžok 
  • Zariadenie sociálnych služieb: 24 lôžok 

Zariadenie so zameraním na Alzheimerovu chorobu

Špecializované zariadenie určené dospelým klientom so stupňom odkázanosti na sociálnu službu minimálne 5. O klientov sa stará vyškolený personál. Zariadenie má kapacitu 23 lôžok, nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží. 

Zariadenie opatrovateľskej služby

Zariadenie opatrovateľskej služby je určené pre dospelých klientov so stupňom odkázanosti na sociálnu službu minimálne 2. Toto zariadenie sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží a je vhodné taktiež pre krátkodobné pobyty klientov. 

Zariadenie sociálnych služieb

Zariadenie je určené starobným dôchodcom a klientom so stupňom odkázanosti na sociálnu službu minimálne 4. Ide o dlhodobé pobyty.

Kapacita a vybavenie zariadenia

Väčšina izieb (53) je jednolôžkových, zvyšných 9 izieb je dvojlôžkových. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením, polohovacím lôžkom, TV a internetom. Klienti, samozrejme, môžu využívať aj vlastný nábytok a elektrospotrebiče, výzdobu – jednoducho čokoľvek, čo im ich obydlie zútulní a spríjemní. 

Na každom poschodí je jedáleň, priestory pre návštevy a relaxovanie, miestnosť pre spoločenské aktivity a sledovanie televízie. Pripravený je aj bohatý aktivačný program. Klienti môžu využívať služby rehabilitácie s hydroterapiou, telocvičňou a posilňovňou. Samozrejmosťou sú aj doplnkové služby, ako napríklad kaderník, manikúra alebo pedikúra. Celá budova je bezbariérová a má 3 výťahy.

Naši klienti môžu na spoločné aktivity, prechádzky alebo posedenie využiť aj priľahlý veľký park s urastenými stromami.

Poskytujeme všetko, čo je potrebné pre spokojný život.

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo osobnú prehliadku nás neváhajte kontaktovať. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Kontakt

Senior Care Galenia
Hodská 2378/85
924 01 Galanta