Cievky Actreen niekde medzi Európou a Amerikou

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

O cievkach medzi Európou a Amerikou

Kristína Madajová vyrazila na ďalšiu cestu po svete, tentokrát do Argentíny. Po pristáti v Buenos Aires sa Kristína svojej batožiny nedočkala. Kufor s mesačnou zásobou močových cievok Actreen sa nachádzal niekde medzi Londýnom a Južnou Amerikou.

Zdravý človek si túto situáciu len ťažko dokáže predstaviť, hodnotu močového katétra nepozná a rovnako si bežne neuvedomuje riziká dlhodobého zadržiavania moču. "Predstavte si, že po zložitom a dlhom cestovaní máte v cieľovej stanici všetky toalety zatvorené a cesta k tým najbližším je hodiny vzdialená. Viete, že nemať možnosť vymočiť sa v nejbližších hodinách vám môže výrazne poškodiť obličky, aj keď necítite žiadnu bolesť?" hovorí Kristína.

"Po prestupe v Londýne a konečnom pristátí v Buenos Aires sme kufor čakali márne. Celá batožina s mesačnou dávkou cievok sa stratila, ani systém nevedel určiť, kde práve je. Bez oblečenia sa mesiac v krajine, kde je práve leto, prežiť dá, ale čo moje základné potreby? S Marci sme však zachovali chladnú hlavu, a tak som hneď volala o pomoc - do B. Braun-u.  Pohotová reakcia českého obchodného tímu, vyhľadanie miestnej centrály B. Braun v Buenos Aires a ochota argentínskeho tímu mi už o dva dni zabezpečili kompletnú mesačnú dávku cievok Actreen Lite. 

Som veľmi rada, že pracovné vzťahy tak veľkej spoločnosti, akou je B. Braun, fungujú aj na niekoľkotisícové vzdialenosti a najmä vo chvíli, keď je človek naozaj v núdzi. 

Ešte raz, veľká vďaka patrí všetkým, čo mi pomohli vyriešiť môj akútny problém a ja môžem s Marci pokračovať na ceste po Argentíne za ďalšími dobrodružstvami. Ďakujem!"


Kristína Madajová 
cestovateľka a študentka