Podcast Medicína Tajomstvo správnej hygieny rúk

Fleet Care Komplexné riešenie pre správu inštrumentária

Infúzne pumpy Spaceplus Technika novej generácie

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Najnovšie správy

 • Spoločnosť B. Braun Medical robí maximum pre zabezpečenie dodávok dezinfekčných prostriedkov a rukavíc

  V súčasnosti je dopyt po zdravotníckych dezinfekčných prostriedkoch mnohonásobne vyšší v porovnaní s normálnou prevádzkou, ktorá nie je zaťažená epidemiologickou hrozbou. Aktuálny nedostatok nerieši len Česká a Slovenská republika, ale celá Európa, respektíve celý svet.

  Čítajte ďalej
 • Klíčoví jsou správní lidé na správných místech!

  V březnu 1993 začínala česká pobočka B. Braun své působení v bývalém bytě přebudovaném na kancelář v pražských Holešovicích. Dnes, po 25 letech, je s více než 800 zaměstnanci a obratem 3,4 mld. Kč silnou a stabilní skupinou na českém i slovenském trhu. O cestě k úspěchu i o výhledech do budoucna jsme si povídali s Petrem Macounem, jednatelem společností B. Braun Medical a B. Braun Avitum v České a Slovenské republice.

  Čítajte ďalej
 • Spoločne s vami chránime a zlepšujeme zdravie ľudí v Českej a Slovenskej republike už 25 rokov

  História Skupiny B. Braun siaha až do februára roku 1993, keď spoločnosť vstúpila na český a slovenský trh a dnes sme pre Čechy a Slovensko už 25 rokov zárukou špičkových zdravotníckych materiálov, lekárskych prístrojov, zdravotníckych technológií, služieb a jedinečnej odbornej zdravotníckej a dialyzačnej starostlivosti. S takmer 900 zamestnancami a veľkým množstvom klientov si týmto chceme spoločne pripomenúť a osláviť toto významné jubileum.

  Čítajte ďalej
Prebieha nahrávanie obsahu...

Vyskytla sa chyba. Skúste to znova.

Archív tlačových správ

Tlačové správy na stiahnutie