Podcast Medicína Obličku mi darovala dcéra, dočkala som sa jej na domácej dialýze

Fleet Care Komplexné riešenie pre správu inštrumentária

Infúzne pumpy Spaceplus Technika novej generácie

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Najnovšie správy

 • Na skok do stomickej poradne B. Braun Plus

  Hoci je spoločnosť B. Braun Avitum medzi odbornou aj pacientskou verejnosťou známa predovšetkým ako poskytovateľka špičkovej dialyzačnej a nefrologickej ambulantnej starostlivosti, prevádzkuje aj sieť odborných ambulancií B. Braun Plus, ktoré poskytujú poradenstvo v mnohých odboroch od klinickej výživy cez urológiu až po stomické poradne.

  Čítajte ďalej
 • B. Braun Medical robí maximum pre zabezpečenie plynulého zásobovania zdravotníckych zariadení

  V posledných dňoch sa výrazne zvýšil dopyt po významnej časti portfólia B. Braun. Nejde iba o dezinfekciu, ale aj o rukavice, liečivá a ďalšie produkty. Súčasné množstvo objednaného tovaru niektorých zákazníkov je v objeme niekoľkomesačnej spotreby v porovnaní s bežnou situáciou. Napriek všetkej snahe nie je možné aktuálny dopyt plne pokryť.

  Čítajte ďalej
 • V dialyzačných strediskách platia prísne epidemiologické opatrenia

  Chronicky dialyzovaní pacienti patria kvôli vysokej polymorbidite a priemernému veku 70 rokov medzi najviac ohrozené skupiny obyvateľov. V Českej republike ich je približne sedem tisíc a sú dialyzovaní vo viac ako sto dialyzačných strediskách. „V dialyzačných strediskách platia štandardne prísne hygienické opatrenia. Pretože koronavírus je pre oslabených pacientov na dialýze skutočným rizikom, zintenzívňujeme tieto prísne opatrenia vo všetkých našich 40 dialyzačných strediskách v Česku a na Slovensku,“ hovorí riaditeľ spoločnosti B. Braun Avitum MUDr. Martin Kuncek.

  Čítajte ďalej
Prebieha nahrávanie obsahu...

Vyskytla sa chyba. Skúste to znova.

Archív tlačových správ

Tlačové správy na stiahnutie