B. Braun vo svojej sieti dialýz ruší každoročné preventívne vyšetrenia pre verejnosť. Vyhlási nový termín po skončení epidémie.

Epidurál? Nikdy není příliš pozdě ani příliš brzo! Rozhovor s doc. MUDr. Jan Bláha, Ph.D., MHA

B. Braun Galenia starostlivosť nielen o pacientov s ochorením obličiek

Chránime a zlepšujeme zdravie ľudí na celom svete

Plníme sen pohybom B. Braun pre život

Ambulantná a dialyzačná starostlivosť o pacientov s ochorením obličiek

Kariéra v B. Braun Ponúkame viac

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Novinky

Vyhľadať v novinkách
Filter časového obdobia
Vyhľadať
  • Ambulancie B. Braun Plus naďalej expandujú

    Spoločnosť B. Braun prevádzkuje od 1. februára 2020 v budove modernej kliniky Campus neďaleko Fakultnej nemocnice Bohunice päť úplne nových ambulancií B. Braun Plus. Projekt komplexnej starostlivosti B. Braun Plus združuje pod jednou strechou nefrologickú a urologickú ambulanciu a poradne pre hojenie rán, stómiu a nutričnú starostlivosť. „Ide o náš dlhodobý koncept, ktorý nenúti pacientov zložito obchádzať množstvo ordinácií na rôznych miestach, ale poskytuje komplexnú ambulantnú starostlivosť pod jednou strechou,“ vysvetľuje filozofiu riaditeľ B. Braun Avitum, MUDr. Martin Kuncek.

    Čítajte ďalej
Prebieha nahrávanie obsahu...

Vyskytla sa chyba. Skúste to znova.

Najnovšie články z Braunovinách

Čeští neurochirurgové jsou naprosto špičkoví, můžeme je exportovat

Před deseti lety stanul MUDr. Tomáš Hosszú, Ph.D. jako vedoucí lékař v čele operačních sálů Neurochirurgické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde svým klidným, rozvážným, precizním způsobem a s „technickým mozkem“ tento vyhledávaný neurochirurg a spondylochirurg pečuje o pacienty.

Robotizovaná laparoskopie HandX®

HandX® nástroje přinášejí do laparoskopické operativy to nejcennější – rozsah pohybu, přesnost a omezení třesu. Ve spojení s 3D obrazem pak umožňují z velké části totéž co drahé a nákladné roboty.

Stresová inkontinence žen má okamžité řešení

V průběhu historie se mnoho autorů pokoušelo co nejpřesněji definovat inkontinenci moči, až se nakonec skončilo u toho nejjednoduššího vysvětlení.