Chránime a zlepšujeme zdravie ľudí na celom svete

Ambulantná a dialyzačná starostlivosť o pacientov s ochorením obličiek

Kariéra v B. Braun Ponúkame viac

Kristína Madajová B. Braun pre život

Rýchly vyhľadávač produktov

Vybrať kategóriu alebo podkategóriu

Novinky

Vyhľadať v novinkách
Filter časového obdobia
Vyhľadať
  • V Galante sa čoskoro otvorí prvý domov pre dialyzovaných pacientov a seniorov na Slovensku. Súčasťou bude aj Alzheimer centrum.

    Finálne dokončovacie práce prebiehajú na unikátnom multifukčnom zariadení v Galante, ktoré bude ako prvé na Slovensku ponúkať seniorom a pacientom s poškodenými obličkami popri dialyzačných službách aj bývanie. Päť podlaží kompletne zrekonštruovanej a novovybavenej budovy sa stane súčasne tiež domovom ľuďom s Alzheimerovou chorobou a pomôže opatrujúcim rodinám s krátkodobými pobytmi ich blízkych. „V budove sa bude snúbiť komplexná a navyše špecializovaná zdravotná starostlivosť s komfortom súkromného bývania. Žiadne podobné zariadenie doposiaľ na Slovensku nestojí,“ hovorí riaditeľ B. Braun Avitum CZ/SK MUDr. Martin Kuncek. Klienti si môžu po dohode prezrieť budovu so zázemím už teraz.

    Čítajte ďalej
Prebieha nahrávanie obsahu...

Vyskytla sa chyba. Skúste to znova.

Najnovšie články z Braunovinách

Zimní urologicko-transplantační sympozium na Štrbském Plese

Urologická klinika s centrem pro transplantaci ledvin Univerzitní nemocnice Bratislava a Slovenská transplantologická společnost Slovenské lékařské společnosti zorganizovaly tradiční urologicko -transplantační sympozium.

Jedinečné workshopy na Colours of Sepsis

Místnost plná účastníků „doslova praskající ve švech“‒ i takto mohou vypadat workshopy pracovní skupiny Aesculap Akademie Bezpečnost personálu, které si její členové připravili na 20. ročník kongresu Colour of Sepsis v Ostravě.