Home   |  Kontakty   |  B. Braun vo svete
Slovenská republika


 
Home > O nás > Obchodné divízie

Obchodné divízie

Naše štyri obchodné divízie sa zameriavajú na rôzne medicínske oblasti: nemocničnú starostlivosť, chirurgické odbory, privátnu prax (lekárske ambulancie a ošetrovateľská starostlivosť) a mimotelové ošetrenie krvi.

Prepojením znalostí a zdieľaním skúseností z jednotlivých oblastí vytvárame z našich jednotlivých výrobkov sofistikované integrované riešenie. Ponúkame aj kompletnú prípravu a realizáciu investičných projektov, dodávky zdravotníckej techniky na kľúč a technickú podporu jej predaja.

Divízia Aesculap je úspešným a osvedčeným dodávateľom výrobkov a služieb pre všetky kľúčové chirurgické odbory.

Divízia Hospital Care dodáva nemocniciam i ostatným zdravotníckym zariadeniam predovšetkým infúznu a injekčnú techniku a zdravotnícke prostriedky určené na jednorazové použitie.

Divízia OPM (Out Patient Market) zabezpečuje zásobovanie zdravotníckymi prostriedkami pre mimonemocničný trh, chronicky dlhodobo chorých pacientov.

Divízia B. Braun Avitum dodáva výrobky a služby pre mimotelové ošetrenie krvi (dialýzu).

Realizáciu významných investičných celkov podporuje Divízia investičných projektov. Úzko spolupracuje s ostatnými divíziami a poskytuje tak podporu predaja celej zdravotníckej techniky B. Braun ako aj iných výrobcov. Vďaka tejto komplexnej ponuke vystupuje B. Braun ako generálny dodávateľ zdravotníckej techniky na českom aj slovenskom trhu.